Satış Sonrası Destek

Satış Sonrası DestekGezici Servis:


Müşteri hizmetinde önemli bir adım olarak düşünülen ve hizmete konulan gezici servislerimiz müşterilerimizin adresinde bildirilen arızaların tamirini ya da yapılması gereken ayar ve bakımlarını yaparak müşterilerimizin sorunlarını daha kısa sürede gidermektedir. Gezici servis uygulaması Elektronik Servis teknisyeni personellerimizce her gün düzenli olarak uygulanmaktadır. Ayrıca, Gezici Satış Ekibimiz ise işyerinden çıkamayan müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır.


Modem Destek:

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık bilgisayar ve teknolojisinin girmediği sektör kalmamıştır. Bilgisayar teknolojisini yoğun olarak kullanan sektörlerden biri de market sektörüdür. Artık otomasyon kullanmayan market hemen hemen kalmamış gibidir ve bilindiği gibi market sektöründe işlemler çok hızlı yapılmak zorundadır. Alış verişe gelen müşteri, "Arıza var yarım saat bekler misiniz?" cümlesini pek hoş karşılamamaktadır. Bu sebeplerden dolayı çok hızlı işlem yapılması gereken müşterilerimiz için şirket merkezimizdeki modem hattını kullanarak müşteri bilgisayarına bağlanıp oradan sorunlarını gidermek için Modem Destek Hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet müşterilerimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözülmesini ve müşterilerimizin verimli çalışmasını sağlamaktadır.


Tele Destek:

Müşteriye hizmet konusunda sınır tanımadığımız, tam müşteri memnuniyeti anlayışımızla Market-Mağaza Otomasyonu sektöründe Türkiye de ilk defa uygulamaya koyduğumuz Tele Destek Hattımız özenle hizmet vermektedir. Tele-Destek Hattımız, çalışma saatleri diğer sektörlere göre daha uzun olan market-mağaza sektöründe sabah 8:30 ile akşam 23:00 saatleri arasında kesintisiz destek vermek amacıyla hizmete girmiştir.


   
  Ana Sayfa | Kurumsal | Ürünler | Hizmetler | İnsan Kaynakları | İletişim  
  Merkez: Gazcılar Cad. No:137/A Osmangazi/BURSA Telefon : 0 224 272 10 00 Faks : 0 224 252 48 58
Şube: Nilüfer Ticaret Merkezi No:56 Nilüfer/BURSA Telefon : 0 224 441 08 08 Faks : 0 224 441 60 70